توجه : این سایت در جهت تهیه آرشیو از محیط اینترنت راه اندازی شده و محتویات این سایت بصورت هوشمند و بدون دخالت نیرو انسانی جمع آوری گردیده.
%ق ظ، %19 %991 %773 ساعت %02:%اسفند

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت ارزان. طراحی سایت میتواند با کمترین هزینه انجام شود. برای کسانی که شرایط ...

طراحی سایت میتواند با کمترین هزینه انجام شود. برای کسانی که شرایط صرف هزینه های بالا برای طراحی و بهینه سازی سایت را ندارند، سایت های ارزان پیشنهاد خوبی میتوانند باشند. طراحی این نوع سایت ها معمولاً با پکیج های آماده و سیستم های مدیریت محتوای رایگان مانند جوملا انجام میشود که هزینه های سربار یک سایت را تا جایی که ممکن است کاهش دهد. هدف از طراحی سایتهای ارزان هم این است که افراد و شرکت ها با هر حد از توان مالی بتوانند به دنیای مجازی بپیوندند و مهارتها و فعالیت هایشان را معرفی کنند. زیرا درجهان رقابتی امروز حضور فعال در عرصه مجازی از الزامات اساسی است. پس طراحی سایت ارزان، مناسبترین گزینه برای کسانی است که سایتهایی با امکانات اولیه و کاربردی مدنظر دارند و بنا نیست بعدها سایت خود را گسترش دهند. اما افرادی انتظارات پیشرفته تری از وب سایت خود دارند، بی شک باید به طراحی سایت های حرفه ای تر روی بیاورند. بنابراین لازم است که سفارش دهندگان نیازهای خود را در چارچوب یک سایت ارزان تنظیم نمایند تا به لحاظ الگوریتمی جزء وب سایت های آسان باشند.

طراحی سایت ارزان

باید دانست طراحی سایت ارزان هم، برخلاف تصور عموم، کاری حرفه ایست و یک طراح حرفه ای میتواند هزینه ها را مدیریت کرده و کاربردی ترین امکانات را در قالب بودجه تصویب شده ارایه دهد تا نه کیفیت سایت لطمه بخورد و نه اعتبار صاحب سایت. معمولاً پکیجهای آماده ای برای طراحی سایتهای ارزان آماده میشود که هدف موردنظر مشتری را تامین خواهد کرد. این پکیج ها میتوانند برای مشاغل و فعالیتهای مختلف متفاوت باشند. ازجمله فعالیتهایی که برای طراحی سایت های ارزان میشود، ارایه دامین رایگان و پشتیبانی یکساله رایگان هاست و همچنین آموزش رایگان حضوری است. نکته دیگر اینکه، در طراحی سایتهای ارزان، از آنجا که امکانات معینی لحاظ میشود، سرعت کار بالاست و بنابراین سفارش دهندگان چنین سایتهایی میتوانند خیلی زود به فضای مجازی بپیوندند.

بهینه سازی سایت ارزان

اگرچه سایتهای ارزان با امکانات کاربردی اولیه طراحی میشوند، اما بهینه سازی آنها، مانند سایر سایتها حایز اهمیت است و در فرایند طراحی سایت باید به آن توجه شود. میتوان گفت بهینه سازی سایت، جز شرایط لازم برای تضمین کیفیت سایت است که حتی در سایتهای ارزان باید تضمین شده باشد. برای این منظور باید قوانین، توابع و الگوریتم های بهینه سازی، درهمان مراحل اولیه طراحی سایت لحاظ شد.

 

خواندن 504 دفعه آخرین ویرایش در %ب ظ، %19 %592 %1396 ساعت %16:%اسفند