توجه : این سایت در جهت تهیه آرشیو از محیط اینترنت راه اندازی شده و محتویات این سایت بصورت هوشمند و بدون دخالت نیرو انسانی جمع آوری گردیده.
%ق ظ، %10 %945 %1395 ساعت %02:%خرداد

طراحی سایت ارزان - خدمات طراحی ...

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت ارزان - مدیریت آسان به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید ، احتیاج به کد نویسی ...

طراحی وب سایت ارزان فقط 50 هزار تومان

از قافله عقب نمایند و همین امروز کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید

شما هم باید یک سایت بنام کسب و کار و بیزینس یا بنام خود داشته باشید و با راه اندازی کسب و کار اینتری خود به جذب مشتریان بیشتر و افزایش سود آوری کسب و کار خود باشید و اعلام قیمت های بالا و چند میلیونی نباید شما را از داشتن وب سایت منصرف کند . ما با ارائه طراحی وب سایت ارزان راه را برای حضور شما هموار کرده ایم . ما مدعی نیستم که وب سایت های ارزان قیمت ما بهترین در دنیا و جهان هستند اما مدعی هستیم که تمامی استانداردها و امکانات لازم یک وب سایت موفق را دارا می باشد . تنها با 50 هزار تومان می توانید وب سایت خود را داشته باشید و از مزایای حضور در اینترنت بهره مند شوید .این هزینه شامل طراحی سایت و پنل مدیریتی کاملا فارسی ( همراه آموزش ) ، هاست و دامنه ای ار ، ایمیل سایت ، پشتیبانی یکساله می باشد .

فقط با 50 هزار تومان کسب و کار اینترنتی خود را داشته باشید این مبلغ پرد��خت شامل هاست رایگان ، دامنه رایگان ، طراحی وب سایت ، ایمیل رایگان ،پنل مدیریت فارسی ، آموزش رایگان ، پشتیبانی یکساله قابل تمدید.طراحی سایت ارزان و مدیریت آسان ، امروز سفارش دهید و فردا یک وب سایت فعال داشته باشید .

طراحی سایت ارزان - مدیریت آسان به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید ، احتیاج به کد نویسی ندارد ، آسان و راحت.

یکی از امکان عالی وب سایت های ارزان قیمت ما داشتن پنل مدیریتی فارسی می باشد که این امکان را به شما می دهد با سلیقه خود و بدون نیاز به هیچ دانش کد نویسی وب سایت خود را مدیریت کنید . معمولا کسانی که کمی با کامپیوتر و اینترنت آشنایی دارند بعد از گذراند دوره آموزشی و ظرف کمتر از یک ساعت خود می توانند به راحتی به سایت خود مطلب ، صفحه ، تصویر اضافه کنند و داستان خود را آنگونه که می خواهند در سایت بیاورند از رزومه خود و اطلاعات تماس ذکری داشته باشند و در مورد خدمات و محصولات خود صفحات مناسبی ایجاد کنند . ما مدعی هستیم همگان بدون نیاز به دانش کد نویسی و دانش فنی دیگر از پنل فارسی وب سایت های طراحی شده ما بهره بگیرند و وب سایت خود را مطابق سلیقه خود مدیریت کنند

خواندن 674 دفعه